سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سنگ گرانیت

سنگ گرانیت یکی از شاخه های اصلی سنگ است که به دلیل ساختار ذاتی ان مقاومت و سختی و در نتیجه جرم حجمی بالایی داشته و تولید و فراوری ان نیاز به تجهیزات پیشرفته دارد. کشور ایران یکی از غنی ترین ذخایر گرانیتی را داشته و از کشور های بنام در حوزه ذخایر معدنی است. این سنگ در برابر عوامل جوی و تغییرات دمایی فوق العاده مقاوم بوده و عمر مفید بسیار بالایی دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنگ گرانیت به گفته ی اغلب کتاب های زمین شناسی از فراوانترین انواع سنگ در زمین است. سنگ گرانیت از منجمد شدن آهسته ی مواد مذاب یا همان ماگما بوجود می آید. از ویژگی های بارز سنگ گرانیت دانه های درشت تشکیل دهنده ی آن است که با چشم غیر مسلح به راحتی قابل تشخیص است.

سنگ گرانیت مظهر دوام و سختی است به همین دلیل از سنگ گرانیت در ساخت بسیاری از وسایل روزمه مانند تزیین کابینت ها ، کفپوش ، نمای داخلی و بیرونی ساختمان ، جدول ، پله ، سنگ یادبود و ... استفاده میشود و این باعث شده سنگ گرانیت جزء پرکاربردترین انواع سنگ درنظر گرفته شود.  

سنگ گرانیت در برابر انواع سایش ها مقاومت بالایی دارد، وزن بسیار زیادی را می تواند تحمل کند و در برابر هوازدگی نیز بسیار مقاوم است . به همین دلیل سنگ گرانیت جزء بهترین گزینه های انتخابی برای سنگ بنا میباشد.

سنگ گرانیت به دلیل دوام و زیبایی شهرت زیادی بین انواع مصالح ساختمانی پیدا کرده است ولی قیمت نسبتا" بالای این محصول باعث شده تا سنگ گرانیت جزء کالاهای لوکس ساختمانی محاسبه شود.

شرکت گرانیت مروارید فروشنده ی سنگ گرانیت با تنوع رنگی بالا و با بهترین کیفیت  میباشد. در صورتی که نیاز به خرید سنگ گرانیت دارید میتوانید با مراجعه به سایت شرکت گرانیت مروارید از انواع طرح های سنگ گرانیت دیدن کنید و مناسب ترین سنگ را انتخاب کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()