سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سنگ جدول

سنگ جدول از بهترین،باصرفه ترین و زیبا ترین متریال ها جهت تفکیک اراضی و جدول کشی است است. سنگ جدول از سنگ های گرانیت،مرمریت و تراورتن تولید میشود. سنگ های گرانیتی به دلیل جنس و ساختار ان،هنگام تولید ضایعات کم تری داشته و در نتیجه قیمت تمام شده کم تری دارد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنگ ها در واقع از انواع کانی های به هم چسبیده بوجود می آیند و درانتخاب سنگ مهمترین ویژگی مکان مورد استفاده آن است. سنگ جدول نوعی از سنگ است که برای زیباسازی جداول کنار خیابان ، هدایت جویهای آب ، ایمن سازی عبور و مرور و محوطه سازی استفاده میشود.  بهترین سنگ جدول در حقیقت مقاومترین سنگ در برابر رطوبت، نفوذ آب ، تابش خورشید ، ضربه و فرسایش است. هرچه حفره های موجود در سنگ جدول کمتر باشد باعث افزایش کیفیت و مقاومت سنگ می شود.

در گذشته از انواع جداول بتنی و یا سیمانی به جای سنگ جدول استفاده میشد. یکی از دلایل اصلی استفاده  از سنگ جدول برای زیباسازی منظر شهری مقاومت بیشتر سنگ جدول نسبت به بتن در برابر باران های اسیدی و خورده شدن است که باعث افزایش طول عمر سنگ جدول میشود ؛ همینطور سنگ جدول سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد و چون سنگ جدول ذاتا" دارای طرح است نیازی به رنگ آمیزی آن نیست.

بهترین نوع سنگ جدول فاقد انواع ترک و حفره است که مانع از نفوذ آب و فرسایش سنگ میشود.علاوه بر این پایداری رنگ سنگ نیز میتواند باعث افزایش کیفیت سنگ جدول شود.

شرکت گرانیت مروارید از تولید کنندگان بهترین نوع سنگ جدول میباشد که شما میتوانید علاوه بر خرید حضوری در صورت نیاز با مراجعه به سایت این شرکت انواع سنگ های موجود در این فروشگاه را بررسی کرده و مناسبترین نوع سنگ برای مکان مورد نظر را انتخاب کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()